Як замовити декор на весілля

29 Липня 2019

У літньому «Брайд Кременчук» №33 дві наречені, розповідаючи про підготовку до весілля, сказали, що найбільше хвилювалися про весільний декор зони виїзної церемонії та зони наречених.

Дивно, що дівчата переживали не про зачіску та make up, але факт залишається фактом.

На що потрібно звернути увагу, щоб уникнути хвилювання в день весілля, ми вирішили запитати практикуючого декоратора Людмилу Дмитрієнко, засновницю майстерні декору «Guash decor».

декор на весілля– Сьогодні вже, мабуть, не треба говорити про те, що  починати підготовку до свята слід не з розмірковування про декор на весілля, а  – з визначення ідеї та стилю й лише після цього купувати сукню нареченій та костюм нареченому.

Наступний крок – відповісти собі, якою має бути президія наречених. Адже це найбільш розкішна зона в бенкетній залі. Звертаємо увагу на інтер’єр, посуд ресторану. Можливо, доведеться придбати тарілки, келихи та вазочки за обраним стилем.

(Примітка редакції: великий вибір посуду – в магазинах «Придане». Читайте весняний «Брайд Кременчук» №32 тут). Анонс номера тут

Що стосується президії наречених, то її призначення – закрити стіну за спинами молодят та забезпечити красивий фон для фотографій. Зазвичай деякі елементи президії повторюються в інших зонах бенкетної зали.

Концепція декору будується за обраною колористикою з поєднанням кольорової гами. Відповідно до стилю обирається флористика та матеріал, з якого будуть виготовлятися конструкції для декору.

Щоб наречені не хвилювалися, необхідно обрати декоратора з доброю репутацією, підготувати фото, які подобаються, і показати їх декоратору.

 

Обов’язково обговорити всі нюанси, всі ваші побажання. І тоді хвилюватися немає чого.

Якщо ви знаєте, чого хочете, декоратору легко здійснити ваші мрії.

Де брати фото, щоб візуалізувати мрію?! 

Дивіться на pinterest.com або на сторінках декоратора в соціальних мережах:

Сформуйте альбом із того, що подобається, і лише після цього домовляйтеся про зустріч.

Пам’ятате, чим краще ви сформуєте уяву декоратора про свою мрію, тим більше вірогідності того, що отримаєте бажаний результат.

Ви вже знаєте, яким має бути декор на вашому весіллі?!

Телефонуйте, і ми здійснимо всі ваші бажання:

096 688 3 555

1 Коментар

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *