ТМ Примафлора про уявний захист та причини онкозахворювань

ТМ Примафлора не рекламує свої дезодоранти по телебаченню. Проте кожен із нас час від часу чує рекламу, яка обіцяє, що дезодорант захистить нас від запаху поту НА 24 години. А деякі виробники гарантують, що і протягом 48 годин ви не спітнієте, якщо оберете саме продукт їхньої торгової марки. Більше того, нібито є ще і 72-годинний захист. Під час перегляду реклами ми бачимо, як чарівно приваблива дівчина (саме дівчина) користується кульковим, гелевим чи сухим дезодорантом: вона наносить його під пахвами, а далі — уявний захист на вказаний час.

ТМ Примафлора«Коли я бачу таку рекламу, — говорить Ольга Шваюк, подвійний діамантовий директор ТМ Примафлора, — моє волосся просто стає дибки! Адже більшість людей, чуючи подібні обіцянки, навіть не замислюються над змістом реклами, йдуть і купують супер-засіб-супер-захист. Так?! Чи ні?

 

Якщо справді так, то хочу, аби кожен, хто дбає про своє здоров’я, зупинився і згадав про кровоносну систему, якій приділяється увага і в межах шкільної програми, і в усіх вищих навчальних закладах.

Впевнена, що немає такої людини, яка б не чула фразу: «Кровоносна система – це червона ріка нашого організму»! Тож якби я зараз виступала в Міському Палаці культури й запитала, чи чули таке твердження, то більшість би підняли руки. А ось на запитання: «Чи знаєте, що є ще й біла ріка?» ліс рук доволі помітно порідшав би! Хоча «біла ріка» нашого організму не менш важлива, ніж «червона». «Біла ріка» – це ЛІМФАТИЧНА СИСТЕМА! Її вивчають навіть у спеціалізованих закладах дуже мало.

Передбачаю обурення тих читачів, які хочуть обірвати на півслові, мовляв, про що взагалі йдеться? Почали розповідь про дезодорант, а говоримо про кровоносну та лімфатичну системи? До чого ведете?!

 

Дочитайте, будь ласка, статтю до кінця і ви самі дасте відповідь на запитання.

Тож продовжу таки про лімфатичну систему та лімфу.

Лімфосистема людини — це КАНАЛІЗАЦІЯ нашого організму!

Так, саме каналізація. Не обурюйтеся ті, кому не подобається слово! Просто погодьтеся з тим, що лімфатичними судинами ми пронизані наскрізь! По них тече лімфа — рідина, яка миє (омиває) всі наші органи, кожну клітиночку. Немов вода під час прання чи миття підлоги, лімфа змиває увесь бруд.

Згадаймо, що ми робимо, коли вимили підлогу? Брудну воду виливаємо в каналізацію. Так?

Повернемося до нашого організму. Будь-яка патогенна флора: чи то віруси, бактерії, грибки, гельмінти й багато іншого забруднюють нашу лімфу своїми токсинами (продуктами життєдіяльності). Лімфа так само, як ми виливаємо брудну воду в каналізацію, намагається позбутися бруду (очистити наш організм). Через велику кількість судин вона стікається до лімфатичного вузла, в якому лейкоцити знищують усю патогенну флору, фільтруючи рідину.

83% отрути в нашому організмі знаходиться в міжклітинній рідині, тобто в лімфі. За своєю унікальною особливістю лімфатична система, немов струмочок, тече знизу вгору. Аби підтримувати стан нашого здоров’я, лімфа має очищатися. Тож струмочок після проходження через лімфатичний вузол стає відносно чистим і продовжує свій шлях. До нього додаються інші струмочки і так струмочок стає повноводною «білою рікою».

У нашому організмі велика кількість лімфовузлів, починаючи з кишечника, де їх десятки тисяч, і закінчуючи аденоїдами (так-так, це також лімфатичні вузли).

Зробимо перший висновок: будь-які виділення, навіть нежить, — це очищення лімфи!

І потовиділення — це також очищення лімфи! Згадаймо про миття підлоги та вилиту брудну воду в каналізацію. Потовиділення – це очищення нашої каналізації!

А користуючись розрекламованим суперзасобом, ви закриваєте на 24-48-72 години природний вихід брудної й токсичної лімфи!

З цього місця жінкам необхідно читати уважніше!

Якщо й далі порівнювати лімфатичну систему з каналізацією, то використання дезодоранту — це те саме, що терміновий виклик сантехніка через аварійну ситуацію, коли у ванній, раковині, унітазі блокується водовідведення й увесь бруд піднімається вгору.

Те саме відбувається і з нашою лімфою, коли в неї немає можливості вийти назовні через дію дезодоранту, адже пори закриті!

Що робить лімфа? Вона відшукує найближчий канал, тобто стікає в молочну залозу! А вже звідти вийти природним шляхом ніяк не зможе, тому що пора «заліплена»! Через це й починають з’являтися новоутворення молочної залози.

 

Тепер розумієте,

чому в Україні онкологія молочної залози на другому місці?!

І останнім часом це захворювання молодшає…

Що робити?

Найперше — користуватися правильними дезодорантами. Не забувайте, що ви — єдині і неповторні! І най-найпрекрасніші та найдивовижніші у світі.

Тому обирайте дезодоранти, які не закривають пори, а звужують їх.

ТМ ПримафлораВ Україні такий дезодорант пропонує ТМ ПРИМАФЛОРА, у складі якого сольовий мінерал вулканічного походження, ефірні олії та екстракти трав. Квасці для основи добувають у кратері згаслого вулкана, що в селищі Береговому Закарпатської області, яке входить у четвірку унікальних місць Європи.

ТМ ПРИМАФЛОРА враховує різний гормональний фон жінки та чоловіка, тому склад дезодоранту різний. Зрозуміло, що за кордоном такі засоби коштують набагато більше 10 умовних одиниць.

Мабуть, не помилюся, якщо скажу, що немає людини на планеті, яка б не шукала відповідь на питання, чому потовиділення супроводжується запахом, а в деяких випадках навіть нестерпним.

Справа в тому, що піт сам по собі запаху не має, неприємно пахнуть бактерії, які не просто живуть у цьому середовищі, а ще й розмножуються.

 

Який же принцип дії дезодорантів ТМ ПРИМАФЛОРА,

враховуючи той факт, що пори не закриваються, а лише звужуються і піт продовжує виділятися?

Справа в тому, що в основі дезодорантів ТМ ПРИМАФЛОРА — сольовий мінерал вулканічного походження, тому в бактерій немає можливості жити й розмножуватися, тож і піт не матиме запаху.

Більш докладно — про склад дезодорантів.

 

жіночий дезодорант ТМ ПримафлораДезодорант жіночий — крім основи, про яку вже говорили багато:

 • екстракт листя оливи — має противірусну, протигрибкову, антибактеріальну дію;
 • екстракт мальви — містить вітаміни А, В, С, має пом’якшуючу дію та сприяє розслабленню;
 • екстракт календули – дезінфікує, загоює рани, має бактерицидну дію; чудово регенерує шкіру; сприяє знежиренню та припиняє процеси ороговіння шкіри;
 • D-пантенол – це поглиблене зволоження та зняття подразнення, сприяє загоєнню подряпин, ранок та різних ушкоджень шкіри;
 • сіль морська – завдяки мінералам робить шкіру еластичною, загоює будь-які ушкодження;
 • ефірна олія пальморози — зволожує, тонізує та підтягує  шкіру, нормалізує потовиділення і виділення шкірного сала.

Рекомендований для проблемної шкіри.

Аби позбутися неприємного запаху, достатньо один раз на добу скористатися дезодорантом звичним способом. А ще раджу жінкам, які мають пишні форми, оросити шкіру під грудьми — результатом ви будете приголомшені й ніколи не купуватимете дезодоранти інших виробників.

 

Дезодорант ТМ ПримафлораДезодорант чоловічий: основа – та сама!

Компоненти підібрані з урахуванням особливого гормонального фону чоловічої статі:

 • екстракт білого чаю – тонізує, зволожує шкіру, запобігає подразненню;
 • екстракт гамамелісу  — має в’яжучу, тонізуючу, антибактеріальну дію;
 • екстракт дуба – зменшує потовиділення, заживляє ранки, прибирає почервоніння!
 • D-пантенол та морська сіль;
 • ефірна олія бергамота – чудово нейтралізує запалення, нормалізує секрецію сальних і потових залоз жирної та змішаної шкіри, має протигрибкову дію.

Усі дезодоранти не містять спирту, барвників та алюмінію.

Не подразнюють шкіру, не викликають жодних алергічних реакцій, не залишають плям на одязі.

Зверну увагу на дезодорант для ніг.

Дезодорант ТМ ПримафлораЙого актуальність в осінньо-зимовий період підвищується в рази. До його складу, крім сольового мінералу як основи, D-пантенолу та морської солі, входять екстракти дуба, верби, зеленого чаю, ефірна олія кедра.

Дезодорант для ніг ТМ ПРИМАФЛОРА має протигрибкову дію та знімає втому. Щодо гасла «геть втома», то цю властивість найбільше оцінять прихильниці дальніх подорожей, прогулянок лісом, а також ті жінки, які майже не знімають високих підборів та не можуть жити без запальних танців.

Про дивовижні дезодоранти ТМ ПРИМАФЛОРА можна писати дуже багато, але краще один раз спробувати, ніж 1000 разів почути й 100 разів прочитати.

Користуйтеся дезодорантами ТМ ПРИМАФЛОРА. Переконайтеся самі в правдивості інформації. Бережіть себе та свою лімфатичну систему. І пам’ятайте, ви — єдині і неповторні.

Всім — кохання, здоров’я, щастя та добра.

Хочете дізнатися більше про продукцію ТМ Примафлора або придбати щось із асортименту, телефонуйте: 096 880 28 72.