Тест на міцність кохання від «Світу шпалер»

7 Квітня 2020

Тест на міцність кохання ніякій парі не завадить,

– переконаний “Брайд Кременчук”.  Тієї ж думки і менеджер із продажу магазину  «Світ шпалер», що розташований по вул. Шевченка, 46, Дмитро, а також дизайнерка інтер’єру, Марія Голобородько,  компанії «GolDesing».

«Світ шпалер» – це такий особливий салон, де зазвичай дуже людно. Серед відвідувачів завжди багато молодих пар, які приходять у салон порадитися. Менеджер із продажу Дмитро, здається, знає відповіді на всі запитання стосовно ремонту.

Оскільки «Брайд Кременчук» погоджується з висловом: «Міцна сім’я – непохитна держава», а також із тим, що немає країни без сім’ї, запитали в Дмитра:

 

– Чи правду кажуть, що, перш ніж одружитися, треба разом поклеїти шпалери?

Мовляв, у РАЦС можна йти тільки після ремонту, бо саме ремонт часто є причиною розлучень.

Щоправда, даруючи журнал #біля­_рацсу, ми цього не помітили, хоча чули від дизайнерів інтер’єру, що, дійсно, замовляючи проєкт, більшість пар не підозрюють, як важко їм буде дійти згоди. Навіть подружжя зі стажем 10-15-20 років затверджують дизайн квартири з великими труднощами. Не всім вдається знайти спільну мову. Деякі пари, посварившись, розлучаються.

Знаючи, що, за статистикою, пік розлучень фіксується в перші чотири роки, припускаємо, що за цей час подружжю таки доведеться пережити ремонт, тому й вирішили знайти відповідь на запитання:

Як молодятам пережити ремонт і не посваритися? З чого починати? Хотілося б, щоб ремонт приносив радість подружжю та відкривав творчий потенціал і Його, і Її, а не мав якісь сумні наслідки, як інколи буває. Деякі молодята починають зі шпалер. Це правильно? – звернулися й ми до Дмитра.

тест на міцність кохання– Починаючи ремонт, молодята  мають бути готові до того, що буде дуже нелегко, – зауважив Дмитро.

– Разом із початком ремонтних робіт завжди закінчується комфортне життя. Одного дня ви починаєте жити неспокійно.

Ще вчора налагоджений побут перетвориться на квест-кімнату з мішками та коробками зі складеними речами. Важко пройти й не забруднитися, ніяк помитися у ванній, ніяк готувати і багато-багато іншого.

Якщо молодята придбали квартиру в новобудові, то ремонт для них стане справжнім тестом на міцність кохання, неабияким випробуванням, адже їм доведеться розібратися не лише в тому, які поклеїти шпалери та які придбати меблі.

З досвіду більшості пар, ремонт у новобудові займає близько року, навіть якщо є гроші. Справа в тому, що нові квартири – це голі стіни: немає ні електропроводки, ні шпаклівки на стінах та стелі, підлога також потребує чимало фінансів та зусиль на облаштування до вибору типу покриття.

Тому раджу молодятам, перш ніж вибирати шпалери, скласти план ремонту і сформувати за планом чек-лист.

Про план ремонту та чек-лист

Саме план допоможе уникнути концептуальних розбіжностей, а також  сформує загальну уяву про те:

  •  що і як відбуватиметься;
  •  скільки часу займуть певні роботи;
  • на який розраховувати бюджет.

– Хіба можуть молодята самі скласти план ремонту і сформувати чек-лист?

Зрозуміло, що Google сьогодні допомагає розібратися майже у всьому, проте впевнена, що, навіть передивившись спеціальні програми, молоде подружжя не зможе знайти всі відповіді на свої запитання.

– Якщо подружжя хоче бути впевненим, що не наробить помилок під час ремонту, варто замовити дизайнера інтер’єру, який візьме на себе не лише візуалізацію інтер’єру, а й контроль за всіма етапами ремонту, порекомендує перевірених на інших об’єктах професіоналів своєї справи.

Щоб уникнути «боїв» за стиль, його потрібно узгодити ще до того, як укладатимете угоду з дизайнером інтер’єру. В такому разі дизайнеру буде легше запропонувати варіант візуалізації квартири.

– Чи можна обійтися без дизайнера?

– Обійтися, звичайно, можна, проте зі свого досвіду знаю, що дизайнер заощаджує своїм замовникам гроші й час, створює комфортний простір з урахуванням ергономіки, функціональності зонування квартири та освітленості. Часто дизайнер пропонує більш вдале розміщення вимикачів, різні види підсвічування, приховані додаткові місця зберігання, різні конструкції-трансформери, щоб зберегти простір житла.

Взагалі, – акцентує увагу Дмитро,

– дизайнер краще орієнтується в сучасних матеріалах та рішеннях у ремонті, ніж будь-хто.

Так, є люди, які з першого ремонту швидко починають розуміти, чого хочуть, і легко знаходять концепти в інтернеті відповідно до свого стилю життя, враховуючи потреби сім’ї, а є такі, які вже зробили не один ремонт і навіть не два, а все одно не можуть скласти загальну картинку свого уявного (бажаного) інтер’єру. Такі люди скільки б не сиділи за комп’ютером, їм важко дійти згоди навіть із собою.

Та, незалежно від природного смаку, всі мріють про створення затишку й комфорту.

Якщо фінанси дозволяють замовити послуги дизайнера, раджу все-таки скористатися ними.

 

Про вартість послуг дизайнера інтер’єру запитали в кременчуцької дизайнерки Марії Голобородько

(компанія «GolDesign»):

 

– Скільки коштують на сьогодні

послуги дизайнера інтер’єру в Кременчуці?

Як знайти свого дизайнера і кому віддати перевагу – дизайнеру чи дизайнерській компанії?

 

На фото проєкти Марії Голобородько

компанія «GolDesign»

 

дизайнер інтер'єру Кременчук

– Кожен дизайнер, – відповіла Марія, – має свій власний стиль. Стиль – як почерк. А почерк завжди видно. Саме за почерком (манерою творінь) знавці мистецтва визначають художника чи архітектора. Тож дизайнерська компанія може запропонувати більше варіантів, які можуть відрізнятися стилем (почерком). Але слід розуміти, що чим більше варіантів, тим вища вартість.

Як визначитися, кому віддати перевагу?

Просто переглянути роботи дизайнера. Якщо портфоліо подобається, то, вірогідно, вам працюватиметься з таким дизайнером легко.

Вартість ведення проєкту і контролю залежить від регіону.

В Кременчуці – від 10 до 20 у. о. за квадратний метр. У Києві значно дорожче – до 30 у. о.

Якщо бюджет обмежений, можна замовити візуалізацію з кресленням. Мінус візуалізації в тому, що дизайнер не відповідає за результат, якщо проєкт виконуватимуть інші спеціалісти і він цей процес не контролює. В будь-якому разі необхідно укласти угоду, в якій чітко прописати обов’язки сторін.

Є ще окрема доволі популярна послуга – дизайнерський контроль. Його вартість – 2 у. о. за квадратний метр.

 

– Обрали дизайнера, уклали угоду і далі маємо розуміти, на який бюджет розраховувати.

Чи правда, що, складаючи бюджет ремонтних робіт, слід вартість квартири помножити щонайменше на два? Адже зазвичай саме через брак коштів подружжя і починає сваритися. Тим більше, що, за словами тих пар, які вже закінчили ремонт, спланувати  кошторис витрат просто нереально, бо будівельники або не хочуть конкретизувати, або називають суму, яка потім змінюється в рази.

– Так, закладати на ремонт у новобудові треба вартість квартири, помножену на два.

 

З’ясувавши вартість послуг дизайнера, повернемося таки до вартості шпалер. Запитаємо Дмитра:

– Які шпалери купувати, щоб і ціна не кусалася, і якість була гідною?

– Більшість покупців знають із досвіду, що «дешева рибка – погана юшка». Зазвичай навіть ті пари, які рахують кожні 100 гривень, цікавляться шпалерами середньої вартості.

Тому я про 200-гривневі розповідати не буду. Зрозуміло, що вони тонкі, світяться на стінах і рвуться, ледь торкнешся до них. Купувати такі шпалери означає ускладнити тест на міцність кохання.

Шпалери від 300 гривень (за 10 кв.м) також не прослужать довго – років два, не більше, хоча вони й товщі.

Оптимальний варіант, гідне співвідношення вартості і якості – це шпалери від 450 до 690 гривень за рулон.

– Чи потрібно звертати увагу на виробника?

Чи є українські шпалери, які можуть конкурувати з виготовленими в Німеччині, Бельгії, Нідерландах?

– Вітчизняні шпалери вартістю від 550 гривень не поступаються шпалерам із Німеччини за 700 гривень. Ми їх у салоні продаємо, і клієнти ними задоволені. Не дивіться на виробника, краще запитайте себе: що мені подобається?

Шпалери – це емоції, тому ми завжди радимо своїм клієнтам купувати те, що до вподоби, не звертаючи увагу на цінник. Адже можна взяти один рулон за 2000 гривень, як акцент, і зробити надзвичайне поєднання з недорогими шпалерами виробництва Німеччини, наприклад, за 690 гривень.

Зазвичай такий підхід перевершує сподівання.

Говорячи про вартість шпалер, хочу наголосити, що салон «Світ шпалер» працює більше 15 років і постачальники вже давно перевірені.

Ми не працюємо з тими, хто не відповідає за якість, тому раджу вибирати лише ті шпалери, які сподобалися найбільше, адже їх доведеться бачити щодня декілька років, аж поки знову не захочете обновити інтер’єр.

 

Підсумуємо розмову з Дмитром та Марією, щоб з легкістю

пройти тест на міцність кохання.

П’ять правил безконфліктного ремонту:

  1. Складіть план, якого будете дотримуватися під час ремонту
  2. Домовтеся про стиль інтер’єру та основні кольори
  3. Перш ніж проєктувати, визначте основні потреби сім’ї
  4. Замовте візуалізацію інтер’єру
  5. Не бійтеся яскравих акцентів (шпалери, світлові прилади тощо) – вони впливають на настрій та сприйняття світу.

Тож, дорогі молодята, перш ніж одружитися, купіть шпалери і поклейте їх разом.

Любіть одне одного, поступайтеся в непринципових питаннях, шукайте компроміси, обговорюйте аргументовано.

Пам’ятайте, що ремонт рано чи пізно закінчиться, тож радійте кожному його етапу і будьте щасливі.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *