Сервісний центр «Юніс» Кременчук гарантує спокійне життя без хвилювання

2 Вересня 2019

Говорячи про сервісний центр «Юніс» Кременчук, ми маємо на увазі групу компаній, тоді як наше життя останні 20 років залежить від комп’ютерів, навіть якщо нам це не завжди подобається.

IT-технології – всюди, починаючи з охоронних систем, бухгалтерських програм, офісних додатків і закінчуючи можливістю бути завжди на зв’язку з будь-якою людиною в будь-якому куточку світу. Хіба може сьогодні хтось обійтися без електронної пошти чи інтернету?

 

Жінка, яка захотіла приготувати смачну вечерю та здивувати рідних новою стравою, чи то чоловік, який вирішив відремонтувати той чи інший прилад, або дитина не знає відповідь на запитання. В будь-якому разі допомагає комп’ютер, створюючи більш комфортні умови та вирішуючи різні завдання. Без нього, погодьтеся, ніяк.

Роль комп’ютера в нашому житті не можна перебільшити, тому коли він виходить з ладу, нам часто здається, що сталася трагедія.

Як же жити без трагедій?!

– цікавився “Брайд Кременчук” і радить:

Сервісний центр «Юніс» Кременчук Щоб не хвилюватися та не впадати у відчай за будь-яких обставин,

запишіть номер телефону керівника групи компаній «Юніс»

Олега Кондратенка: 067 808 07 08

 

Більше 10 років Олег очолює сервісний центр, який ремонтує комп’ютери. Все починалося з виклику майстра додому. З часом усування технічних неполадок, консультування клієнтів щодо правильності експлуатації техніки перейшло в комплексну модернізацію за рахунок IT-новинок. Так сервісний центр «Юніс» реорганізувався в групу компаній, яка здатна на сьогодні вирішити завдання будь-якої складності:

  • продаж, ремонт і обслуговування комп’ютерної та офісної техніки, заправка картриджів;
  • ремонт та налаштування телевізорів, мобільних телефонів, планшетів, фотоапаратів;
  • установка та обслуговування систем відеоспостереження, домофонів, сигналізації, систем контролю доступу тощо.

 

Враховуючи той факт, що IT-технології поширені в усіх сферах життя, група компаній «Юніс» пропонує комплексне вирішення ситуації та гарантує якісний сервіс.

У штаті «Юніс» – досвідчені інженери-електронники, програмісти та системні адміністратори. За 10 років у нас лише позитивні відгуки, завдяки чому – гідна репутація.

Усі наші клієнти задоволені, незалежно від віку, статусу та фінансових можливостей. Ми знаємо, що кому запропонувати, бо працюємо однаково чесно як із корпоративними клієнтами, бюджетними секторами, малим і середнім бізнесом, чиновниками, так і зі студентами, домогосподарками, пенсіонерами, вчителями та лікарями.

Читачам журналу «Bride Kremenchuk» пропонуємо організувати вдома розважальні, навчальні, мультимедійні, захисні системи з виходом в Інтернет та загальним внутрішнім доступом у домашній мережі. До цих систем належать: телевізори, проектори, комп’ютерна техніка, аудіосистеми, системи відеоспостереження, банки зберігання даних у мережі (фото, відео), хмарні технології тощо.

Вартий уваги новітній напрям – проект «IPTV в кожній оселі».

В усьому світі інтернет-телебачення IPTV замінило кабельне та супутникове, даючи  необмежені можливості онлайн перегляду телевізійних каналів високої якості HD, фільмів, мультфільмів, серіалів, YouTube тощо.

Приставка IPTV  перетворює Ваш ТВ у Смарт ТВ!

«ЮНІС IPTV СЕРВІС» у Google, у Facebook @unis.service, в Instagram @unis_service.

Підписуйтеся та стежте за нашими пропозиціями, акціями та новинами.

м. Кременчук, вул. Майора Борищака, 12

067-302-22-76, 066-451-41-76

office.unis.service@gmail.com

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.