Оскільки «Брайд Кременчук» має рубрику «Щасливе подружжя», то ми не могли пропустити майстер-класи від подружжя практикуючих психологів, сексологів Павла та Марії Стегній, адже заявлені теми інтригували.

Тож говорили про Формулу Кохання та Магніт Добробуту.

При цьому наголошували, що чоловік і жінка — доволі різні створіння. І хоча стать людини на інтелект та органи відчуттів не впливає, однак ми по-різному сприймаємо світ. Наукою це доведено, тож такий факт потрібно враховувати.

Та й чого сперечатися?!

Варто просто запитати в чоловіків, які жінки їм подобаються. У відповідь, безперечно, почуємо багато про жіночу красу, особливий погляд, магнетизм, аромат і тембр голосу.

Жінки ж, на відміну від чоловіків, спочатку звертають увагу на розум (хтось під цим розуміє гідну заробітну плату, хтось — ерудицію та рівень обізнаності), однак не зовнішність буде на першому місці. Потім піде мова про людські якості, інтереси, спосіб життя тощо.

Щодо слова «кохаю», то в жінки воно асоціюється із полум’ям у серці, а в чоловіка — із почуттям на фізичному рівні «хочу-не-хочу».

Це стосується початку взаємин та органів відчуття.

А формула щастя й кохання, виявляється, доволі проста. Якщо жінка одночасно і Дівчинка-дівчинка, і Господиня, і Коханка, і Королева, тоді чоловік щасливий, а сімейні стосунки, відповідно, — надзвичайні.

Теж саме стосується і чоловічих ролей. Для щасливих парних відносин вони повинні бути розвинуті в особистості чоловіка та активизуватися відповідно до життєвоі ситуаціі та потреб жінки.

Проблеми в стосунках подружжя можуть виникати, якщо є складнощі в кожній з їх ролей: Дівчинки та Хлопчика, Коханої та Героя, Господині та Господаря, Короля і Королеви. Цікаво, що в успішних жінок є тенденція бути занадто Господинею або Королевою.

Тобто, якщо порушується внутрішня жіноча або чоловыча гармонія енергії, то й усе навколо починає конфліктувати.

Аби виявити перекіс в енергії, практикуючі психологи Павло та Марія Стегній запропонували метод розстановки (системного моделювання) і продемонстрували, як виявити, «куди несе» та над чим працювати й чого уникати.

Стосовно Магніту Добробуту та гармонії енергії між чоловіком та жінкою в процесі парної взаємодії, то їхні взаємини порівняли з парним пристроєм, який в електриків називається  «тато-мама».

Мова про штирьовий контакт (вилка — «тато») та гніздовий контакт (розетка — «мама»).  Якщо силові роз’єми «тато-мама» співпадають, то гарантовано буде постійний електричний контакт.

Але в житті майже не буває так, аби партнери ідеально підходили одне одному. Тому і Їй, і Йому слід працювати над навичками розуміння та формувати в собі здібності сприйняття коханої людини як особистості зі своїми поглядами та уподобаннями.

Тож аби була парна взаємодія, треба вчитися спілкуватися, висловлювати свої емоції та побажання, вдаючись до «попередніх хвалебних од».

Дослухаймося до порад подружжя практикуючих психологів Павла та Марії Стегній і буде нам щастя.