Як правильно спланувати бюджет на оформлення весілля

18 Листопада 2020

Плануючи бюджет на оформлення весілля, наречені домовляються про конкретну суму на декорування свята. Підрахувавши разом із виконавцем або організатором кошторис і зрозумівши, що грошей не вистачає, починають дорогі позиції «різати» (відмовлятися від того, що коштує дорого). В результаті губиться загальна картинка свята, – пояснює організатор весіль Людмила Дмитрієнко, керуюча весільною агенцією «Guash event» (@guash.event).

Весільний декор
  • Я завжди «ЗА» хороший результат.

Саме тому визначену суму грошей слід розділити на

найважливіші та значущі зони – це зона для виїзної церемонії та президія наречених.

Якщо виділений бюджет на оформлення весілля дозволяє, можна прикрасити й столи гостей, не залишивши їх без декору.

Найважливіша на весіллі – зона для виїзної церемонії.

Хоча 95% пар не розуміють, навіщо витрачати левову долю бюджету на церемонію, яка триває якихось 30 хвилин.

Проте це той випадок, коли ми чуємо найперші вигуки «вау». Адже перше, що побачать гості, коли прийдуть на весілля, буде зона для виїзної церемонії. А перше враження, як відомо, незабутнє.

Та й основні фото та відеокадри будуть саме тут, бо зона для виїзної церемонії є також і фотозоною одночасно.

Зауважу, що зазвичай зона для виїзної церемонії змінює свій зовнішній вигляд, коли сідає сонце. Додавши світло, лампочки, важкий дим, холодні фонтани, отримаємо іншу картинку, де можна запалити сімейний вогонь, провести обряд знімання фати та розрізати весільний торт.

На другому місці – президія наречених.

Якщо наречені не планують виїзну церемонію та фотозону, то президія виконуватиме роль фону для фото. Зрозуміло, що біля накритих столів гості не будуть фотографуватися, тож усю увагу концентруємо на президії наречених.

Головна порада нареченим:

Якщо вашого бюджету недостатньо, щоб задекорувати всю бенкетну залу, не варто ставити на гостьові столи невеличкі вазочки з квітами, замовляти бенкетні картки та номерки, бо вартість декорування гостьового столу обійдеться вам у 700-1000 гривень.

Помножимо цю суму на кількість столів (зазвичай не менше чотирьох) і отримаємо від 3500 до 4000 гривень. Використавши ці гроші на декорування президії, ви отримаєте вдвічі більше композицій та квітів.

Врахувавши ці поради, ви неодмінно залишитесь задоволені своїм весіллям та незабутніми фото, бо бюджет на оформлення весілля використаєте правильно.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.