Облаштувати житло допоможе “Ренесанс”

29 Квітня 2019

Облаштувати житло завжди непросто. Особливо без досвіду та знань. Тим більше, якщо тільки нещодавно відсвяткували весілля чи лише розпочали підготовку до нього.

Початок подружнього життя завжди хвилюючий. Надії, сподівання, плани про облаштування спільного житла. Місця, де народжуватимуться нові мрії. Де будете прописувати кроки їхнього здійснення. Де святкуватимете досягнення та надзвичайні сімейні події. Де народжуватимуться діти.

 

А починати варто з кухні від меблевого салону «Ренесанс».

Чому саме з кухні? І чому саме з меблевого салону «Renessans», а не якогось іншого?

Якщо ви вирішили облаштувати житло, то починайте з кухні, тому що саме там селиться щастя. Адже з великим коханням та романтичним ставленням до життя можна кинути матрац на підлогу в спальні й бути на сьомому небі. Чи не так?!

Але готувати смачні сніданки, які надихатимуть вас обох на перемоги прийдешнього дня, на необладнаній і некомфортній кухні, повірте, не комільфо. Та й яке щастя без вечері, під час якої є нагода обговорити всі події, що відбулися за день?!

Гарна господиня завжди мріє про красиву й затишну кухню. Господиня ж зі стажем та досвідом розуміє, що, крім естетичної привабливості, кухня має бути ще й практичною та зручною.

А сьогодні готують не лише жінки. Все більше чоловіків дивують своїми кулінарними здібностями.

Кухня є тим куточком у квартирі, де подружжя проводить чи не найбільше часу. А коли він і вона разом готують, тим більш важливо не заважати одне одному, а мати можливість співпрацювати разом.

Кухня – це і ранкова кава, і трав’яний чай увечері. Хтось любить готувати й дивитися телевізор, а хтось – слухати улюблену музику. Тому кухня має бути функціональною, тобто відповідати вимогам подружжя.

 

Головний принцип щасливої пари – щоб було зручно й подобалося обом. Саме на цьому наголошують менеджери меблевого салону «Ренесанс», приймаючи замовлення.

мебель под заказ в Кременчуге

«Перш ніж розпочати роботу над ескізом дизайну, – пояснює менеджер по роботі з клієнтами Марина, – ми вивчаємо побажання, сімейні звички та наявну побутову техніку, щоб не припуститися помилок в ергономіці. Проектуючи кухню, ми враховуємо всі «за» й «проти», щоб з часом ейфорія від краси не закінчилася розчаруванням. Адже пересування по кухні має бути без перешкод. Усі зони повинні органічно співіснувати, тоді експлуатація кухні не тільки приноситиме велике задоволення та радість, а й заощадить час на приготування страв.

Актуальні тренди та сучасні технології перетворюють кухню на одне з кращих місць у квартирі, де добре і готувати, і працювати за ноутбуком, і зустрічати гостей, і вчити уроки з дитиною, і просто помріяти.

Зазвичай нову кухню подружжя купує не на рік-два, а щонайменше на 15-20 років. Тому не варто поспішати. Завітайте до меблевого салону «Renessans», дізнайтеся про новітні розробки та функціональні можливості кухні. І пам’ятайте, що завжди є декілька способів втілення вашої ідеї.

Меблевий салон «Renessans» – це тільки ваша оптимальна модель кухні за індивідуальним дизайном.

Вчасно, якісно, сучасно та надовго. На вимогу вашої сім’ї. Переконайтеся! Ми допоможемо облаштувати житло, підкажемо як буде найкраще і застережемо від небажаних моментів.»

Більше інформації тут

Фото в матеріалі: Олег Воробйов сайт 

 

 

 

 

 

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *