Філософія продажу на щастя й достаток

19 Березня 2018

Хто б що не говорив, ми всі себе “продаємо щодня”. Де б ми не були, з ким би не говорили, ми презентуємо свій досвід, знання, кваліфікацію, ідею. Елемент класичного продажу є в будь-якій розмові, особливо коли доносимо до людей свої наміри чи думку або починаємо переконувати в чомусь.

Успішні компанії завжди починають із продажу себе, щоб викликати довіру споживача, а вже потім пропонують придбати той чи інший свій товар.

І не просто так ми бачимо обличчя успішних керівників цих підприємств.

Сьогодні продаж – це не лише великий комплекс дій, це ще й філософія та особливе мислення. Той підприємець, який розуміє, що грошовий обіг навколо нього починається з нього як з особистості, завжди буде успішним. Адже переговори з майбутніми партнерами починаються з особи ініціатора. Тому спочатку підприємець “продає себе” і тільки потім – компанію, свої послуги чи товар.

Незалежно від того, що є об’єктом продажу, на результат впливають такі фактори:

 1. репутація, бренд, титули та регалії;
 2. взаємовідносини (якщо нові, то це полегшує розвиток продажу, якщо історично є негативний досвід, то боротися з упередженням непросто);
 3. професіоналізм персоналу.

Кожен з цих факторів має свою частку.

Зрозуміло, що репутація забирає близько 45-50%. Споживач зазвичай купує відомі бренди, імідж яких поза сумнівом. Якщо особистий досвід стосунків з брендом позитивний, то додамо ще плюс 25-30% на користь вибору. Частка, що належить персоналу нібито і невелика – всього 10-25%, та коли брати обсяг продажу і порахувати недоданий прибуток, то комусь може стати дуже сумно.

Якщо взяти цей факт за аксіому, то можна помітно покращити свій рівень доходу. Головне – не переконувати себе, що на твої доходи впливає криза в Україні, керівник підприємства, умови праці й таке інше. Тоді,  щомісяця підвищуючи свій рівень уміння “продавати”, можна додавати 10-25% до свого середньомісячного доходу, тим самим покращуючи свій рівень життя.

Саме тому я з першого свого номера “Брайд Кременчук” запропонувала всім рекламодавцям за допомогою тренінгів (нових знань) впливати на рівень доходу.

“Брайд Кременчук” запропонував рекламодавцям журналу навчальні програми

Нам усім необхідно покращувати репутацію, формувати хороші стосунки та підвищувати свій особистий професіоналізм та професіоналізм персоналу, який впливає на продаж нашого товару чи послуг.

Кожен з нас, упевнена, оминатиме підприємство, якщо не склалися стосунки з продавцем. І навіть зручне розташування не мотивує купувати там, де не подобається спілкування.

Отже, варто пам’ятати, що насправді важливість вказаних факторів спрацьовує в зворотному напрямку і

 • на перше місце виходить персонал,
 • а вже потім – продукт і компанія.

І це не парадокс. Поспілкуйтеся зі своїми друзями і переконайтеся в цьому.

Здебільшого навіть найкращий продукт людина не купуватиме в того продавця, який їй не подобається.

Замість резюме

Якщо не задовольняють доходи, треба вчитися продавати в широкому розумінні цього слова.

Вчитися продавати я почала ще в 2001 році. Всі компанії, де я працювала, – це відомі бренди не лише в Україні. Тому на сьогодні маю багато прикладів, коли філософія продажу, стаючи корпоративною філософією, забезпечує серйозний плюс не лише в грошовому еквіваленті, а й у ринковому статусі бренду чи компанії.

Усім, хто зрозумів, про що я розповідаю, пропоную тренінги:

 • Філософія та алгоритм продажу
 • Успішний продавець із діагностикою навичків
 • Секрети продажу та як щастя впливає на прибуток
 • Презентація як мистецтво продажу
 • Продаж без розчарувань
 • Докладно про мерчандайзинг
 • Алгоритм формування торгової команди
 • П’ять кроків до прибутку – “Метаморфози метелика” (антикризовий тренінг)
 • Як не помилитися в майбутньому працівникові – “Відбір персоналу без емоцій за компетенціями”
 • Стилі лідерства
 • Ефективні переговори
 • Грошова та не грошова мотивація персоналу
 • Простий менеджмент (“Ефективний супервайзер”)
 • Ефективний торговий представник (кроки візиту в торговій точці)

Кому цікаві відгуки – переходьте сюди

антикризовий тренінг для рекламодавців “Брайд Кременчук”

стильний одяг для чоловіків і жінок Brands Outlet

Заходьте на сайт bridekremenchuk.com.ua – далі про продаж буде.

Щодо вартості тренінгів, то, візьміть до уваги, – рекламодацям “Брайд Кременчук” 50% знижка!

4 коментарі

 1. Виолетта

  Здравствуйте, я бы хотела с Вами поделиться своими эмоция по поводу тренингов которые я проходила с Ларисой.
  Мне очень понравилось находиться в компании с этим человеком, эта Великая женщина открыла мне глаза на многие мои достоинства и недоставки (в плане работы). Раскрыла мне крылья и я стала чувствовать себя уверенней. Для себя открыла новые знания которые в дальнейшем я буду использовать в работе ,развивать в себе новые навыки и получать опыт и довольствие от рабочего процесса.

  Відповісти
 2. Роман

  Добрый день. Большой респект Ларисе Голубевой за ее знания, энергетику, позитив, умение обучать, мощную веру в себя и своих партнеров. Благодаря тренингу, который провела Лариса, я увидел блеск в глазах своей команды, их желание двигаться вперед к конкретным целям и достигать новых вершин в продажах, коммуникациях, личных и социальных сферах жизни. Мы остались очень довольны проведенной совместной работой. Не тратьте свое время на поиски других тренеров, работайте (дружите) с Ларисой и она поможет вам выйти на качественно новый уровень.

  Відповісти
 3. Наталия

  Здравствуйте, хочу поделиться своим мнением о тренингах с Ларисой -это были мои первые , так как в продажах я делаю свои первые шаги. Но после тренинга мои шаги уверенные, теперь я четко и правильно, и с пониманием подхожу к поставленной перед собой целью. Надеюсь на ближайшее сотрудничество. У Вас есть чему поучиться каждому. Советую, рекомендую…

  Відповісти
 4. Юлия

  Доброго времени суток. Невероятные эмоции после тренинга Ларисы Голубевой. Спасибо большое Вам, что вдохновляете и заряжаете енергией на новые достижения…
  Узнала очень много интересного,а главное информативно,доступно,четко и ни какой “воды”. С нетерпением жду следующих встреч.

  Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.