Технічний та музичний супровід весілля

14 Грудня 2020

Технічний та музичний супровід забезпечує настрій та картинку на святі.

Часто наречені не знають, що освітлення змінює не лише картинку на фото, а й спогади, а гарна музика – це не завжди та, яка подобається їм… Про це та ще багато про що знають професіонали.

Запитати про звук та технічне забезпечення «Брайд Кременчук» радить у Андрія Мовчана.

Андрій Мовчан (DJ Andrew Slim) – засновник та керуючий компанії «Kremen Event DJ’s», яка здійснює технічне забезпечення та музичний супровід за кращими цінами у співвідношенні ціна-якість.

У складі @kremen_event_dj – тільки перевірені спеціалісти-професіонали.

Андрій Мовчан – найдосвідченіший діджей міста. Він протягом 20 років є рекордсменом серед професіоналів у проведенні свят. За його плечима більше 1500 заходів, 400 з яких – весілля.

• Два роки поспіль є кращим діджеєм за версією журналу «Bride Кременчук».

• Має великий арсенал ВЛАСНОГО обладнання (без посередників):  світло, звук, подіуми, сценічні конструкції, ТВ екрани, важкий дим, конфеті, холодні фонтани, різноманітне підсвічування декору тощо.

У 30 номері «Брайд Кременчук» на сторінках 22-23 Андрій розповідав нареченим про переваги лайт декору.

У 35 номері:

  • про критерії вибору DJ на весілля
  • про музичний репертуар на свято
  • про тандем DJ з ведучим
  • про вартість та вибір обладнання
Рекомендуючи нареченим DJ Andrew Slim, «Брайд Кременчук» погортав сторінки його біографії:

За роки своєї професійної кар’єри Андрій відіграв більш ніж у 30 містах. Був хедлайнером Сорочинського ярмарку, резидентом передачі Club Time на радіостанції Європа плюс, артдиректором різноманітних клубів України, виступав на Казантипі, відкривав танцювальні майданчики, забезпечував технічним обладнанням та музичним супроводом дні міст, свята та заходи різних рівнів.

Завдяки своєму досвіду має гарне відчуття танцполу, з легкістю підлаштовується під будь-який вік та музичний формат: від актуальних сучасних хітів до ретро.

Телефонуйте за номером телефону: 068 344 32 30.
Замовляйте «Kremen Event DJ’s» музичний супровід весілля, й отримайте +1 послугу для публікації свої love story на сторінках журналу.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.