Beauty stylist про секрети краси

15 Жовтня 2019

Beauty stylist, Марина ЛЯЛЮК, один із спонсорів конкурсу “Жінка на мільйон”, в рамках рубрики про себе. Знайомтесь:

Beauty stylistЗустрічайте ранок із посмішкою

Уже 5 років кожен ранок я зустрічаю з посмішкою, навіть якщо він починається о 3 годині ночі. І хоча мені доводиться так рано прокидатися майже щотижня, я щаслива від цього. Так щаслива, що іноді словами не передати.

У роботу я вкладаю всю себе, роблю це з великою любов’ю і кайфом, не рахую години і хвилини до кінця зміни, не боюся попрацювати зайвий час, не отримавши за це додаткову плату. Моя робота – це творчість. Це те, що в мені, чим живу, надихаюся, завдяки чому розвиваюся.

Можливо, хтось не повірить, але це правда, бо те, чим я займаюся, – це моя мрія.

З дитинства мріяла стати  візажистом і робити зачіски, щоб удосконалювати зовнішність людини.

Я завжди розуміла, що макіяж посідає особливе місце в житті кожної жінки й кожної дівчини. Адже майстер своєї справи зможе приховати недоліки і вдало підкреслити переваги.

Тому кожен майстер-клас і кожне підвищення кваліфікації – немов ковток свіжого повітря. Емоції переповнюють від нових знань та нового досвіду.

«Я собі подобаюся!» – від цих слів наречених та інших клієнток ростуть крила й кожен мій день наповнюється особливим змістом. Іноді й сама дивуюся такому перевтіленню, отій упевненості, з якою йдуть від мене дівчата підкорювати світ!

Beauty stylist

Секрет щастя – в гармонії

Сьогодні всі представники індустрії краси, а також психологи говорять про те, що секрет щастя – в гармонії. І це справді так. У гармонії зовнішній та внутрішній. Внутрішня краса залежить від нашого особистого росту, наших думок та відчуттів.

Якщо внутрішній світ прекрасний, а це в наших руках, то зовнішній світ змушений формуватися під впливом цієї внутрішньої краси.

Тож давайте прагнути гармонії, розвивати в собі як зовнішню, так і внутрішню красу!

 

Запам’ятайте слова Йосипа Гейтса, які я завжди пишу у своїх рекламних макетах:

«Красива жінка завжди відчуває себе щасливою».

Вчіться бути красивими, шукайте свого майстра-стиліста, вдягайте щастя, бо воно вам пасує.

 

1 Коментар

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.