Чому я прийшла в школу-практикум “Ким бути”?

Чому я прийшла в школу-практикум “Ким бути”?

Передусім, хочеться сказати, що коли автор цього курсу – Лариса Голубєва прийшла в нашу школу, для мене це було як ковток свіжого повітря. І мені здається, що я не самотня в цьому складному й водночас цікавому питанні: «Ким бути?» Думаю, ви не один раз...