Your future test drive - Bride Kremenchuk
Warning: Use of undefined constant is_home - assumed 'is_home' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/bridekre/bridekremenchuk.com.ua/www/wp-content/themes/bride/header.php on line 47

Your future test drive

19
травня
2019

Секрет успіху 20-річного художника

2 комментария
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

— Секрет будь-якого успіху в тому, щоб, незалежно від віку, таланту, отриманих знань та вдачі, жити так, ніби нічого не вмієш і не знаєш, говорити собі щодня, що точка відліку — нуль. За такої життєвої позиції більше шансів не піднестися над іншими й не загордитися.

Досконалість не має межі. Завжди знайдеться, чому вчитися, головне — не втратити бажання самовдосконалюватися, — говорить талановитий студент 3 курсу Іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії, 20-річний Кирило Заровний.

Подробиці
29
грудня
2018

Від чого залежить успіх ресторанного бізнесу

3 комментария
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

— Успіх ресторанного бізнесу, як і будь-якого іншого починається з формування бренду, — говорить відомий у Кременчуці ресторатор Давид Альбертович, чий голос знає майже кожен кременчужанин.

Справді, бренд — це і особиста філософія, і філософія ставлення до клієнта, це і сервіс, і професіоналізм персоналу, а також – атмосфера, якість обслуговування та багато іншого. Ще якихось 12 років тому мені це й на думку не спадало. Просто любив пригощати своїх друзів шашликом. А вони час від часу говорили про те, що в нашому місті немає закладу, де б можна було замовити таку смакоту.

Подробиці
15
листопада
2018

Як здійснити мрію та де брати можливості?

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

«Як здійснити мрію?» — думають всі.

А також про те: «Як отримувати всесвітнє щастя?»

Читайте секрети Каті Сільвестрової та здійснюйте бажання.

У мене є два слогани, які допомагають в усьому. Перший — «Два мільйони рішень завжди». Простіше я тлумачу його так: немає виходу лише з труни, за умови, що ти помер. Хоча, навіть думаючи про смерть, вірю, що є жива вода. Та сьогодні — не про нове народження. Сьогодні — про здійснення мрій.

Коли до мене приходить нова мрія, зазвичай це щось нереальне й неможливе, я примружуюсь і заявляю світу: «Хочу і буду». Цим слоганом я транслюю Всесвіту, що робитиму все можливе й неможливе, аби мрія здійснилася.

Подробиці
26
липня
2018

Готуємось у космонавти з метою здійснення мрій

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

У кого є аргументована відповідь на запитання про те, чи варто думати про здійснення мрій  — коментуйте, як дочитаєте до кінця.

Коли ми говоримо про своє майбутнє, ми бажаємо здійснення мрій і прагнень. Так? А тому постає питання: «Як досягти того, що ми собі малюємо в думках?»

Однак перш ніж скористатися порадами та сценаріями, слід згадати про тих людей, які побували в космосі. Саме ці люди, а їх близько шестисот, є взірцем здійснення мрій.

Усім з дитинства відома фраза: «Якщо дуже захотіти, можна в космос полетіти» — є визнаною реальністю.

Подробиці
10
липня
2018

Публічні виступи додають упевненості в собі

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

«Забрати в душі покликання означає позбавити її життєвості», — писав відомий чи не в усьому світі український філософ, педагог, поет, музикант — Григорій Сковорода.

 

В унісон із видатним просвітителем говорить і знаний у Кременчуці ведучий Євген Льопа, який за рейтингом глянцевого весільного журналу «Брайд Кременчук» у минулому році визнаний кращим весільним ведучим.

«Дослухайтеся до свого серця», — радить він усім, хто шукає себе, і розповідає, як його батьки мріяли, аби їхній син обрав кар’єру юриста.

Я аніскільки не жалкую, що не поїхав складати іспити до юридичного вишу, тому що знайшов себе і люблю те, чим займаюся. Я дарую людям свято і вони завжди мені вдячні.

Як став ведучим?

Із сьомого класу вже грав у шкільному театрі та шкільній команді КВК. В 11 класі потрапив до студентського театру «АСКАЛ» (сьогодні це театр комедії «МО») і зараз є його актором.

Коли зрозумів, що не готовий присвятити себе юриспруденції, вступив до Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки й права. І в КВК грав, і в студентському театрі виступав.

Театр відкрив для мене великі можливості. Все з нього й почалося. Багато чого я навчився на сцені. Та й сьогодні вчуся, адже досконалості немає меж.

Публічні виступи додають упевненості в собі. А завдяки впевненості, повірте, легше здійснювати омріяне.

Я дуже вдячний своїм клієнтам, які обирають мене, і намагаюся відпрацювати на їхньому святі на найвищому рівні.

Зрозуміло, що після закінчення вишу я не відразу став відомим ведучим, бо й не відразу себе знайшов.

Скажу лише, що завжди намагався заробляти гроші. Власні кишенькові в мене зазвичай були. Я з самого дитинства не просив у батьків на свої забаганки. Сам думав, як заробити. Пам’ятаю свої  перші гроші. З 14 років виступав на Новорічних святах, чим і заробляв на мрії.

Шукаючи себе, пробував різні варіанти. Я навіть консультантом працював в одному з відомих магазинів.

Мій секрет успіху — це постійна робота над собою, бажання вдосконалюватися і не сидіти склавши руки. А рівень заробітної плати залежить переважно від того, наскільки ми затребувані світом, тобто наскільки ми профі. Аби бути профі, треба рухатися вперед і рухатися постійно.

 

Подробиці