Щаслива родина - Bride Kremenchuk

Щаслива родина

04
червня
2019

Причини розлучень від «Брайд Кременчук»

1 коментар
Опубліковано в рубриці: "Щаслива родина"

Причини розлучень «Брайд Кременчук» досліджує вже два роки. А ще в кожному номері, в рубриці «Щаслива родина»,  — поради, як жити довго й щасливо. Про формулу кохання і добродуту читайте тут.

Про те, чому люди зраджують — тут.

Що криється за ревнощами і як бути — тут.

В цій статті мова піде про одну з причин розлучення:

чоловік – це доросла дитина

Даруючи молодятам журнал біля РАЦСу, ми з чоловіком помітили, що доволі багато людей ідуть сюди не тільки з наміром створити сім’ю, а й щоб подати заяву на розлучення. Шлюбна статистика Кременчука за минулий рік виявилася сумною: розлучення складають 38%.

Відразу виникає питання, що робити і як застерегти молодят від помилок та виправити ситуацію якщо не в Україні в цілому, то хоча б у Кременчуці?

Шукаючи відповіді, опитали багатьох жінок, різних за віком, статусом і хобі. Виявляється, що ОДНІЄЮ з причин розлучення є те, що чоловіки залишаються дітьми, тоді як жінка мріє бути заміжньою, а не виховувати чоловіка-дитину.

Подробиці
19
травня
2019

Секрет успіху 20-річного художника

2 комментария
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

— Секрет будь-якого успіху в тому, щоб, незалежно від віку, таланту, отриманих знань та вдачі, жити так, ніби нічого не вмієш і не знаєш, говорити собі щодня, що точка відліку — нуль. За такої життєвої позиції більше шансів не піднестися над іншими й не загордитися.

Досконалість не має межі. Завжди знайдеться, чому вчитися, головне — не втратити бажання самовдосконалюватися, — говорить талановитий студент 3 курсу Іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії, 20-річний Кирило Заровний.

Подробиці
29
квітня
2019

Облаштувати житло допоможе «Ренесанс»

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "Щаслива родина"

Облаштувати житло завжди непросто. Особливо без досвіду та знань. Тим більше, якщо тільки нещодавно відсвяткували весілля чи лише розпочали підготовку до нього.

Початок подружнього життя завжди хвилюючий. Надії, сподівання, плани про облаштування спільного житла. Місця, де народжуватимуться нові мрії. Де будете прописувати кроки їхнього здійснення. Де святкуватимете досягнення та надзвичайні сімейні події. Де народжуватимуться діти.

 

Подробиці
29
грудня
2018

Від чого залежить успіх ресторанного бізнесу

2 комментария
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

— Успіх ресторанного бізнесу, як і будь-якого іншого починається з формування бренду, — говорить відомий у Кременчуці ресторатор Давид Альбертович, чий голос знає майже кожен кременчужанин.

Справді, бренд — це і особиста філософія, і філософія ставлення до клієнта, це і сервіс, і професіоналізм персоналу, а також – атмосфера, якість обслуговування та багато іншого. Ще якихось 12 років тому мені це й на думку не спадало. Просто любив пригощати своїх друзів шашликом. А вони час від часу говорили про те, що в нашому місті немає закладу, де б можна було замовити таку смакоту.

Подробиці
30
листопада
2018

Нейрографіка задля щастя, миру та добробуту

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "Щаслива родина"

Навіть якщо про нейрографіку ви ніколи не чули, проте:

Як бути щасливим?

Впевнена, думали не раз. Так?!

То візьміть маркер і аркуш паперу.

Як вам гасло – «Аби бути щасливим, візьми, що є під рукою: маркер, олівець, фломастер чи навіть ручку, аркуш паперу, та зміни світ!»

Подробиці
15
листопада
2018

Як здійснити мрію та де брати можливості?

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

«Як здійснити мрію?» — думають всі.

А також про те: «Як отримувати всесвітнє щастя?»

Читайте секрети Каті Сільвестрової та здійснюйте бажання.

У мене є два слогани, які допомагають в усьому. Перший — «Два мільйони рішень завжди». Простіше я тлумачу його так: немає виходу лише з труни, за умови, що ти помер. Хоча, навіть думаючи про смерть, вірю, що є жива вода. Та сьогодні — не про нове народження. Сьогодні — про здійснення мрій.

Коли до мене приходить нова мрія, зазвичай це щось нереальне й неможливе, я примружуюсь і заявляю світу: «Хочу і буду». Цим слоганом я транслюю Всесвіту, що робитиму все можливе й неможливе, аби мрія здійснилася.

Подробиці
23
жовтня
2018

ТМ Примафлора про «правильні» дезодоранти

6 комментариев
Опубліковано в рубриці: "Щаслива родина"

ТМ Примафлора про уявний захист та причини онкозахворювань

ТМ Примафлора не рекламує свої дезодоранти по телебаченню. Проте кожен із нас час від часу чує рекламу, яка обіцяє, що дезодорант захистить нас від запаху поту НА 24 години. А деякі виробники гарантують, що і протягом 48 годин ви не спітнієте, якщо оберете саме продукт їхньої торгової марки. Більше того, нібито є ще і 72-годинний захист. Під час перегляду реклами ми бачимо, як чарівно приваблива дівчина (саме дівчина) користується кульковим, гелевим чи сухим дезодорантом: вона наносить його під пахвами, а далі — уявний захист на вказаний час.

Подробиці