Щаслива родина - Bride Kremenchuk
Warning: Use of undefined constant is_home - assumed 'is_home' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/bridekre/bridekremenchuk.com.ua/www/wp-content/themes/bride/header.php on line 47

Щаслива родина

30
вересня
2019

Не про кохання — про любов

1 коментар
Опубліковано в рубриці: "Щаслива родина"

Про любов ми всі думаємо і навіть іноді вважаємо, що багато знаємо про це почуття.

Чи так це насправді?!

Отець Сергій, настоятель Свято-Покровської церкви  (село Кам’яні Потоки),

ПРО ЛЮБОВ говорить наступне: 

Подробиці
02
вересня
2019

Сервісний центр «Юніс» Кременчук гарантує спокійне життя без хвилювання

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "Щаслива родина"

Говорячи про сервісний центр «Юніс» Кременчук, ми маємо на увазі групу компаній, тоді як наше життя останні 20 років залежить від комп’ютерів, навіть якщо нам це не завжди подобається.

IT-технології — всюди, починаючи з охоронних систем, бухгалтерських програм, офісних додатків і закінчуючи можливістю бути завжди на зв’язку з будь-якою людиною в будь-якому куточку світу. Хіба може сьогодні хтось обійтися без електронної пошти чи інтернету?

 

Подробиці
16
липня
2019

Що подарувати на весілля знає «Придане»

1 коментар

Що подарувати на весілля у «Придане» безліч ідей.

У цій статті — сім варіантів подарунків.

І, якщо в нашому місті багато магазинів, у яких можна знайти потрібне, то найбільший та найширший асортимент подарунків – у мережі «Придане». Один із них знаходиться в центрі міста, по вулиці Троїцькій, 67a, а інший — у районі Молодіжного, по проспекту Лесі Українки, 31.

Подробиці
04
червня
2019

Причини розлучень від «Брайд Кременчук»

1 коментар
Опубліковано в рубриці: "Щаслива родина"

Причини розлучень «Брайд Кременчук» досліджує вже два роки. А ще в кожному номері, в рубриці «Щаслива родина»,  — поради, як жити довго й щасливо. Про формулу кохання і добродуту читайте тут.

Про те, чому люди зраджують — тут.

Що криється за ревнощами і як бути — тут.

В цій статті мова піде про одну з причин розлучення:

чоловік – це доросла дитина

Даруючи молодятам журнал біля РАЦСу, ми з чоловіком помітили, що доволі багато людей ідуть сюди не тільки з наміром створити сім’ю, а й щоб подати заяву на розлучення. Шлюбна статистика Кременчука за минулий рік виявилася сумною: розлучення складають 38%.

Відразу виникає питання, що робити і як застерегти молодят від помилок та виправити ситуацію якщо не в Україні в цілому, то хоча б у Кременчуці?

Шукаючи відповіді, опитали багатьох жінок, різних за віком, статусом і хобі. Виявляється, що ОДНІЄЮ з причин розлучення є те, що чоловіки залишаються дітьми, тоді як жінка мріє бути заміжньою, а не виховувати чоловіка-дитину.

Подробиці
19
травня
2019

Секрет успіху 20-річного художника

2 комментария
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

— Секрет будь-якого успіху в тому, щоб, незалежно від віку, таланту, отриманих знань та вдачі, жити так, ніби нічого не вмієш і не знаєш, говорити собі щодня, що точка відліку — нуль. За такої життєвої позиції більше шансів не піднестися над іншими й не загордитися.

Досконалість не має межі. Завжди знайдеться, чому вчитися, головне — не втратити бажання самовдосконалюватися, — говорить талановитий студент 3 курсу Іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії, 20-річний Кирило Заровний.

Подробиці
29
квітня
2019

Облаштувати житло допоможе «Ренесанс»

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "Щаслива родина"

Облаштувати житло завжди непросто. Особливо без досвіду та знань. Тим більше, якщо тільки нещодавно відсвяткували весілля чи лише розпочали підготовку до нього.

Початок подружнього життя завжди хвилюючий. Надії, сподівання, плани про облаштування спільного житла. Місця, де народжуватимуться нові мрії. Де будете прописувати кроки їхнього здійснення. Де святкуватимете досягнення та надзвичайні сімейні події. Де народжуватимуться діти.

 

Подробиці
29
грудня
2018

Від чого залежить успіх ресторанного бізнесу

3 комментария
Опубліковано в рубриці: "Your future test drive"

— Успіх ресторанного бізнесу, як і будь-якого іншого починається з формування бренду, — говорить відомий у Кременчуці ресторатор Давид Альбертович, чий голос знає майже кожен кременчужанин.

Справді, бренд — це і особиста філософія, і філософія ставлення до клієнта, це і сервіс, і професіоналізм персоналу, а також – атмосфера, якість обслуговування та багато іншого. Ще якихось 12 років тому мені це й на думку не спадало. Просто любив пригощати своїх друзів шашликом. А вони час від часу говорили про те, що в нашому місті немає закладу, де б можна було замовити таку смакоту.

Подробиці