НАДА-масаж долає передвесільний синдром - Bride Kremenchuk
Warning: Use of undefined constant is_home - assumed 'is_home' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/bridekre/bridekremenchuk.com.ua/www/wp-content/themes/bride/header.php on line 47
16
листопада
2018
НАДА-масаж долає передвесільний синдром

НАДА-масаж долає передвесільний синдром

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "весільні клопоти Все про весілля"

Нада-масаж напередодні весілля. Чому?

Як позбутися передвесільного синдрому,

про тибетський масаж та співаючі чаші

масажист салону краси «Візантія»  — Олена:

 

Дорогі наречені, ви чули про НАДА-масаж?

Його ще називають «звуковим». А знаєте, чому?

Справа в тому, що цей вид масажу найдавніший. Він відомий уже більше 2,5 тисяч років і ґрунтується на знаннях Вед про силу звуку та склад металу, з якого виготовлені чаші.

НАДА-масаж урівноважує, умиротворяє, надзвичайно заспокоює, дозволяючи поринути у світ свого внутрішнього «я». За класичними трактатами медицини Тибету, це один з шести видів зовнішньої терапії. Саме тому салон краси «Візантія» радить усім нареченим напередодні весілля, коли клопоти й метушня виснажують психологічно й морально, пройти курс НАДА-масажу.

Дівчатка, повірте, справді, «нада», аби почати спати спокійно. А для цього раджу вам позбутися нервозності, стану тривоги й налаштуватися на позитив. Ви ж НЕ хочете, щоб ваш коханий вигукнув: «Люба, що з тобою відбувається? Я тебе не впізнаю!» Дочитайте статтю до кінця, бо проблема передвесільного синдрому значно глибша, ніж ви її собі уявляєте і ніж здається на перший погляд. За багаторічними спостереженнями психологів, статистика — невтішна:35% наречених забирають свої заяви із РАЦСів через сварки напередодні весілля. Аби цього не сталося, знайдіть час для себе і завітайте до салону краси «Візантія».

Ми пропонуємо вам унікальну  процедуру

тибетський масаж Кременчук

НАДА-масаж

Додайте собі фізичних сил і відчуйте в собі внутрішню гармонію.

Тибетський звуковий масаж (більш відомий як НАДА-масаж) виконується за допомогою вібрації співаючих чаш. Це не лише лікувальна, але й профілактична процедура. Люди почали використовувати звук для лікування різних захворювань більше 5000 років тому. Ці знання беруть свій початок у стародавніх ведичних традиціях. Співаючі чаші відомі також як Гімалайські чаші, чаші Рін або Судзу (так називають їх у Японії). Це різновид дзвону — музичного інструменту, виготовленого зі сплаву кількох металів. Звук у них народжується від вібрації чаші, по якій масажист проводить буковою паличкою-резонатором.

 

Сьогодні співаючі чаші використовуються як інструмент для медитації, релаксації, різних медичних практик, пов’язаних з біоритмами, в йозі. Оптимальним варіантом є, зокрема, його застосування в поєднанні з Су-джок-терапією (точковим масажем долонь та стопи), акупресурою обличчя, ароматерапією.

НАДА-масаж у салоні краси «Візантія» — це найкраща можливість отримати надзвичайно корисну й приємну процедуру, справжній заряд бадьорості та здоров’я,  який дозволяє захиститися і позбутися багатьох проблем.

Для масажу зазвичай використовують кілька чаш, різних за розміром і звучанням. Тибетські чаші мають різну висоту звучання. Тому частота вібрації і її вплив на організм теж різний.

Під час сеансу чаші резонують між собою. Тобто людина ніби постійно перебуває в центрі  звукових  хвиль і вібрацій. Вібрації запускають рух рідини в організмі, який практично на 80 відсотків з неї складається (кров, лімфа, міжтканинна рідина), що призводить до багатогранного ефекту: гармонізації внутрішніх органів, внутрішнього масажу, розслаблення м’язів, підвищення імунітету…
Уже через кілька хвилин звучання співаючих чаш досягається повне розслаблення організму, хтось навіть засинає.

Кожен орган має своє звучання (в певному діапазоні). Чаша ніби налаштовує органи на природне  звучання, тим самим відновлюючи їх правильне гармонійне функціонування. В організмі є важкодоступні місця, де не завжди зручно провести масаж і він виявляється малоефективним. А чисте звучання тибетських чаш проникає в кожну клітинку організму, впливає на сегментарні зони та біоактивні точки (БАТ), пов’язані з органами й системами всього організму. Людина заспокоюється, прислухається до себе, відбувається переоцінка життєвих позицій.

Масаж співаючими чашами вважається однією з кращих антистресових процедур завдяки здатності максимально та швидко розслабити й заспокоїти нервову систему. Ця процедура ідеально підходить і для практично здорових людей. У цьому випадку процедура НАДА-масажу застосовується з метою відновлення життєвих сил, покращення настрою, що вигідно відрізняє її від багатьох інших видів масажу.

Заспокійливий ефект тибетського звукового масажу допоможе впоратися

 • з безсонням,
 • психосоматичними розладами,
 • надмірною збудливістю,
 • фобіями,
 • гіпертонією,
 • депресією.

Фізіологічний вплив вібрації на організм характеризується тим, що вона сприяє посиленню рефлекторних реакцій організму, залежно від частоти й амплітуди, здатна впливати на судини. Вібрацію використовують для зниження артеріального тиску і зменшення частоти серцевих скорочень. Після переломів вона пришвидшує утворення кісткової мозолі, змінює секреторну діяльність деяких органів. При встановленні чаші на животі низькі гармоніки будуть викликати постійну вібрацію в черевній порожнині, де часто розташовується проблемна зона. Це може також м’яко зрушити з місця дрібні залишки їжі, що накопичилися в тонкому кишечнику, щоб стимулювати їх виведення з організму. Звукові вібрації, які виникають під впливом НАДА-масажу в ділянці грудного та крижового відділів хребта, активізують процеси обміну, діяльність органів дихання, нервово-м’язового апарату. Вібромасаж підвищує працездатність втомлених м’язів, оскільки викликає позитивні реакції нервової системи, й покращує кровопостачання м’язів та окислювально-відновні процеси в м’язовій тканині.

співаючі чаші у Кременчуці

Отже, вібрація і звуки, а також ультразвуки, які продукуються тибетськими чашами, одночасно виконують кілька функцій:

по-перше, під час процедури відбувається легкий масаж усіх внутрішніх органів, зв’язок, суглобів, м’язів;

по-друге, глибоке та заспокійливе звучання сприяє релаксації.

Результатом такої процедури є відчуття повного спокою і гармонії, розслаблення всіх м’язів, виникають приємні думки та комфортні відчуття в тілі.

Однак є і протипоказання до застосування НАДА-масажу:

 • вагітність (перший триместр),
 • онкологічна патологія,
 • тромбофлебіт,
 • жовчнокам’яна та сечокам’яна  хвороби,
 • гострі вірусні захворювання,
 • наявність кардіостимулятора.

Більше про те, як діють звукові та ультразвукові мікровібрації співаючих чаш, тобто мікромасаж на клітинному й субклітинному рівні, можна дізнатися  з моїх публікацій, які у співавторстві увійшли до  збірників наукових праць ХХІІ і ХХІІІ Всеукраїнських науково-практичних конференцій Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, присвячених фізичному вихованню та спорту в навчальних закладах України на сучасному етапі.

Тибетський НАДА-масаж  — коли справді «НАДА»!

Якими б хвилюючими не були дні напередодні весілля, насолоджуйтеся ними повною мірою. Адже вибір весільної сукні, обручок, замовлення ресторану – це дуже приємні клопоти. Ви можете приділити їм час, забувши про стрес назавжди.

салон краси Візантія Кременчук

 

 

 

Додаткова інформація та запис за номером телефону:

096 469 11 09

м. Кременчук, вул. 29 Вересня, 18-а

 

 

 

 

 

 

Залишити відгук

Ваш email не публікуватиметься