Брайд Кременчук літо-осінь 2019 №33 - Bride Kremenchuk
Warning: Use of undefined constant is_home - assumed 'is_home' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/bridekre/bridekremenchuk.com.ua/www/wp-content/themes/bride/header.php on line 47

Брайд Кременчук літо-осінь 2019 №33

Брайд Кременчук літо-осінь 2019 №33

Тема номера: Діти на весіллі

В цьому номері «Брайд Кременчук» є два матеріали, які є обов’язковими для прочитання:

Перший — це звернення настоятеля Свято-Покровського храму (с. Кам’яні Потоки), Отця Сергія, до молодят. Головний меседж якого:

Вінчання — це не сертифікат на безпроблемне та безтурботнє подружнє життя».

Другий матеріал ОБОВ’ЯЗКОВИЙ для прочитання  — це поради весільних фотографів Олега Воробйова та Дениса Степанюка, а також — практикуючого психолога, керуючої сімейним центром «Лелека» Ганни Чевердакової-Огородник тим молодятам, на весіллі яких будуть діти.

Оскільки аудиторія «Брайд Кременчук» — це 78% жінки,  50% яких — віком від 25 до 34 роки, вважаю читабельним матеріал про те, як загальмувати процес старіння і чому на обличчі виникають набряки та провисають м’язи — сторінка 9.

Не оминули цього номера і чоловіків (22% наших читачів) вперше на сторінках «Брайд Кременчук» — про ранок нареченого. За написану статтю дякую фотографу Денису Степанюку.

Раджу також прочитати цікавий і корисний матеріал  «Чому на весіллі має бути координатор» — сторінки 18-19.

А забобонним нареченим замислитися над словом редактора, в якому я розмірковую про магію числа 13, про внутрішній стан та переконання.

Будьте щасливі.

Анонс журналу на телеканалі «Кременчуцькі новини» в програмі «Бадьорий ранок» тут