Фотокнига є оберігом та талісманом кохання - Bride Kremenchuk
Warning: Use of undefined constant is_home - assumed 'is_home' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/bridekre/bridekremenchuk.com.ua/www/wp-content/themes/bride/header.php on line 47
07
березня
2019
Фотокнига є оберігом та талісманом кохання

Фотокнига є оберігом та талісманом кохання

Поки що немає коментарів
Опубліковано в рубриці: "Весільний фотограф"

— Фотокнига — то є найкращі спогади про весілля!

У наш час більшість людей, купуючи телефон, віддають перевагу моделі з хорошою камерою, — розповідає відомий у Кременчуці фотограф Олег Воробйов і сміється, запитуючи: — А знаєте чому?! Тому що майже всі спогади – це цифрові фото, які живуть тепер у мобільних телефонах, ноутбуках і електронних рамках на робочих столах.

весільний фотограф Олег ВоробйовТа коли ми говоримо про весілля, необхідно замовити фотокнигу (wedding book), — радить Олег, — і не через весільну моду чи вимогу часу. А тому що фотокнига це як ваш портрет удома на стіні. Кожна її сторінка — невеликий унікальний шедевр, який створюють старанно відібрані портретні й репортажні фото.

Коли ви готуєтеся до весілля, то думаєте і про ідею, і все зважуєте, підбираючи саме ті аксесуари, які пасують, а не тому що так треба. Якщо ви справді чекаєте весільного дня, як найголовнішого в житті, то варто заздалегідь подумати про фотокнигу.

Повірте, через деякий час після весілля, коли фотограф зателефонує, щоб віддати її вам, ви зрозумієте, що ось вона —  компенсація за хвилювання і всі зусилля.

Фотокнига завжди нагадуватиме про початок подружнього життя, а коли підростуть ваші діти, вони також залюбки гортатимуть її не тільки разом із вами, а й самі час від часу братимуть у руки, немов найдорожчий скарб.

 

І знаєте, найбільша цінність фотокниги в тому, що вона готова нагадати про найкращі моменти вашого життя навіть тоді, коли не лише на вашій вулиці, а в усьому місті немає світла.

Отримавши весільну фотокнигу, ви почнете збирати власну бібліотеку саме своїх спогадів: спочатку поряд із нею з’явиться фотокнига про подорожі, а потім — і дитяча.

Тематику вам підказуватиме життя, і ви зберете багато чудових неповторних видань, які щоразу по-новому розповідатимуть про вас самих.

Не відмовляйте собі у спогадах, телефонуйте: 067 535 07 43.

Замовляйте разом із весільною фотосесією весільну фотокнигу, яка обов’язково стане вашим сімейним оберегом і щасливим талісманом.

З часом ви зрозімієте, що прийняли правильне рішення.

Переглянути портфоліо Олега Воробйова можна тут

Залишити відгук

Ваш email не публікуватиметься